pawlak
 

Stacja opryskiwaczy

Serwis opryskiwaczy polowych i sadowniczych

Prowadzę stację kontroli opryskiwaczy zajmującą się kompleksowymi przeglądami opryskiwaczy polowych. Oferuję bieżące naprawy i wymiany części oraz przeglądy okresowe wynikające z wymogów technicznych zawartych w Dzienniku Ustaw w zapisie o ochronie roślin uprawnych z dnia 18 grudnia 2003 roku.

  • Przeprowadzam badania ogólne oceniające sprawność techniczną opryskiwacza oraz badania poszczególnych części składowych.
  • Z wykonanych czynności sporządzam pełną dokumentację wiążącą się z wystawieniem odpowiedniego protokołu i wydaniem zaświadczenia o prawidłowym stanie technicznym opryskiwacza.
  • Zajmuję się naprawami, modernizacją i sprzedażą części do wszystkich rodzajów opryskiwaczy polowych oraz sadowniczych.

Uwaga! Każdy opryskiwacz oddany do kontroli powinien być porządnie i dokładnie umyty. W moim serwisie posiadam odpowiedni sprzęt umożliwiający przeprowadzenie prawidłowej kontroli opryskiwaczy. Przy modernizacji każdego opryskiwacza udzielam gwarancji ważnej przez 1 rok.

Bieżące kontrole opryskiwaczy umożliwiają skuteczną i bezpieczną ochronę roślin. Przyczyniają się także do dbania o środowisko oraz gwarantują bezpieczeństwo użytkownikom opryskiwaczy.

 

Zapraszam na przegląd do mojej stacji kontroli opryskiwaczy!

IF

 

 

138223-o5